1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

388 بازدید
درباره ما

یکی از بهترین اقدامات برند کندی برای حمایت از مشتریان خود، تاسیس نمایندگی تعمیرات کندی در شهرهای مختلف ایران و تحت نظر افراد متخصص است. در زمان خرید وسیله برقی در میان معیارهای مختلف انتخاب برند، حتما توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر از این شرکت تولیدی حمایت می کنند. به هر حال شما روزی به این نمایندگی ها و خدمات آن ها نیازمند خواهید شد.

در نمایندگی ما کارشناسان و تعمیرکارانی مشغول به کار هستند که متخصص در این حرفه هستند. به این معنا که مهندسین ما به خوبی با سیستم طراحی انواع وسایل برقی آشنا هستند و در نتیجه مهارت و توانایی بالایی در عیب یابی وسایل برقی دارند. قطعا در چنین مرکزی اطمینان خاطر خواهید داشت که وسیله معیوب به خوبی و براساس اصول علمی رفع شده و وسیله برقی سلامت اولیه خود را به دست خواهد آورد.

تمامی خدمت نمایندگی ما با این هدف پیش می رود که نهایتا منجر به رضایتمندی مشتریان گردد. باور داریم تا زمانی که مشتریان حامی ما باشند، در میان رقبا ثابت قدم خواهیم ماند. برای رسیدن به این هدف، اقدامات متنوعی انجام داده ایم. برای مثال تعمیر تمامی وسایل برقی در منزل شما و در حضور خودتان انجام می گیرد. بنابراین شما با وجود حمایت نمایندگی ما نباید نگرانی چگونگی بردن دستگاه به مرکز باشید بلکه کافی است با مرک تماس بگیرید.

درباره ما

درباره ما

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات کندی برای مشتریان، کاهش هزینه نهایی تعمیر وسیله است. به هر حال این واقعیت غیر قابل انکار است در شرایط فعلی اقتصاد کشور، خرید و تعمیر وسایل برقی به هزینه زیادی نیاز دارد. اما ما خود را نسبت به مشتریان متعهد دانسته و در نظر داریم حتی المقدور قیمت تمام شده تعمیر دستگاه را کمتر محاسبه کنیم. برای این منظور گارانتی وسیله را به عنوان معیاری در محاسبه هزینه تعمیرات لحاظ خواهیم کرد.

همچنین شما می توانید پاسخ هر گونه سوال خود را به صورت رایگان از قسمت مشاوره دریافت نمایید. کافی است بعد از تماس با نمایندگی درخواست راهنمایی از بخش مشاوره نمایید تا متخصصین ما به شما کمک کنند.

 1669