1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

104 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی

شماره های نمایندگی تعمیرات کندی

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیرات کندی

یکی از بهترین اقدامات برند کندی برای حمایت از مشتریان خود، تاسیس نمایندگی تعمیرات کندی در شهرهای مختلف ایران و تحت نظر افراد متخصص است. در زمان خرید وسیله برقی در میان معیارهای مختلف انتخاب برند، حتما توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر از این شرکت تولیدی حمایت می کنند. به هر حال شما روزی به این نمایندگی ها و خدمات آن ها نیازمند خواهید شد.

خدمات ارائه شده توسط  نمایندگی تعمیرات کندی

با وجود نمایندگی کندی مشتریان می توانند از یک مرکز معتبر برای دریافت خدمات پس از فروش کندی کمک بگیرند. در زمان خرید هر وسیله برقی باید در انتخاب برند توجه داشت که علاوه بر تولیدات باکیفیت، از محصولات خود بعد از فروش نیز حمایت کند. به هر حال شما برای نصب و راه اندازی و یا تعمیر وسیله برقی به افراد متخصص نیاز دارید. به همین دلیل است که کندی با تاسیس نمایندگی، شرایط را برای استاندارد کردن خدمات فراهم نموده است.

کندی با هدف حمایت از مشتریان خود نمایندگی های متعددی را در شهرهای مختلف ایران تاسیس نموده که تحت نظر افراد متخصص اداره می شود. به عنوان نمونه در نمایندگی ما کارشناسان و مهندسین از نظر علمی و عملی به خوبی در زمینه تعمیر وسایل برقی تسلط داشته و این توانایی را داردند که در کمترین زمان و با بهترین کیفیت درخواست مشتری را پاسخ گویند. خدمات زیر در نمایندگی ما تحت نظر متدها و اصول علمی انجام خواهد شد:

1-   تعمیر وسایل برقی در منزل مشتری

یکی از بهترین خدمتی که نمایندگی ما برای مشتریان در نظر گرفته است، تعمیر دستگاه در خانه و در حضور خود مشتری است. خراب شدن دستگاه به اندازه کافی برای مشتری نگران کننده است. علاوه بر این اکنون باید استرس نحوه انتقال آن به نمایندگی را داشته باشد. اما ما این نوید را به شما می دهیم که تمامی خدمات در خانه انجام می گیرد. تعمیرکاران با امکانات و تجهیزات کامل به منزل شما آمده و شما می توانید بر عملکرد آن ها نظارت داشته باشید.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات برای تضمین عملکرد نمایندگی

در مرکز ما مهندسین و تعمیرکاران دارای مدرک علمی معتبر در زمینه تعمیر وسایل برقی هستند. همچنان با گذراندن دوره های آموزشی، از نظر عملی نیز توانایی و مهارت بالایی کسب نموده اند. تحت نظر این افراد تعمیر وسیله برقی کاملا استاندارد انجام می شود. با این حال نمایندگی ما به منظور حمایت از خدمات خود و اطمینان خاطر مشتریان، گارانتی تعمیرات را به ازای تعمیر هر وسیله تحویل می دهد.

3-   ارائه مشاوره رایگان

نمایندگی ما معتقد است مردم در مدت زمانی که از وسیله برقی به حمایت از جانب متخصصین نیاز دارد. برای مثال ممکن است در مورد برخی از کارایی های وسیله سوال داشته و یا مشکلی در آن رخ داده که با کمی راهنمایی قابل رفع خواهد بود. در این صورت تنها کافی است با نمایندگی ما تماس گرفته و با بخش مشاوره صحبت کنید. نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

4-   اعمال گارانتی وسیله در محاسبه قیمت نهایی

در نمایندگی ما تمامی خدمات با هدف رضایت مشتریان انجام می گیرد. برای مثال حتی در محاسبه هزینه تعمیرات منفعت شما را اولویت قرار می دهیم. در همین راستا مرکز ما تخفیفاتی را برای مشتریان در نظر گرفته و از طرفی اگر گارانتی دستگاه اعتبار زمانی داشته باشید می توانید با تحویل ضمانت نامه به تعمیرکار از تخفیف بیشتر برخوردار شوید.

چگونه از حمایت نمایندگی کندی برخوردار شویم

سعی بر این داریم که شرایط را به نحوی فراهم کنیم تا مشتریان به راحتی بتوانند از خدمات نمایندگی بهره مند شوند و عمده مسئولیت کار با کارشناسان ما باشد. در نتیجه برای استفاده از خدمات نمایندگی کندی باید به صورت زیر عمل کنید:

1-   تماس مشتری با نمایندگی

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با نمایندگی تماس گرفته و مشکل رخ داده در وسیله را برای کارشناسان مطرح کنید. در این زمان عیب یابی اولیه انجام گرفته و در صورت امکان شما را راهنمایی می کنند تا بدون نیاز به تعمیرکار بتوانید عیب موجود را برطرف کنید.

2-   مراجعه تعمیرکار به منزل شما

در صورتی که مشکل وسیله به گونه ای باشد که نیاز به تعمیرکار باشد، نیازی به انتقال وسیله به نمایندگی نیست بلکه کارشناسان ما به خانه شما مراجعه می کنند. از کیفیت کار اطمینان داشته باشید چرا که مهندسین ما امکانات لازم را با خود به همراه خواهند داشت.

3-   ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

نمایندگی تعمیرات کندی با هدف جلب اعتماد مشتریان تعمیرکاران خود را موظف می داند بعد از اتمام کار گارانتی تعمیرات را به آن ها تحویل دهد. براساس قوانین ضمانت نامه در صورتی که همین عیب در مدت زمان معلوم رخ بدهد، تعمیرکاران ما موظف هستند بدون دریافت هزینه تعمیر وسیله را مجددا انجام دهند.

 1669