1669 پشتیبانی سریع

مرکز تعمیرات کندی در تبریز

69 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی در تبریز

مرکز تعمیرات کندی در تبریز

آنچه که باعث شد مرکز تعمیرات کندی تبریز فعالیت خود را در این شهر آغاز نماید، نیاز مشتریان ساکن در این شهر به تعمیرکاران متخصص برای تعمیر وسایل برقی کندی بود. کندی معتقد است باید حتی بعد از فروش کالا، از مشتریان حمایت نمود و در نتیجه از طریق تاسیس مرکز های متعدد در ایران شرایط را برای پشتیبانی از حامیان خود با بهترین کیفیت فراهم نموده است.

نمایندگی تعمیرات کندی در تبریز

تعمیرات کندی در تبریز

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات کندی در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس مرکز تعمیرات کندی در تبریز

04133869692

09929865974

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مروری بر  خدمات مرکز تعمیرات کندی تبریز

1-   دریافت خدمات تنها با یک تماس

حتما برای شما عجیب خواهد بود که چگونه تنها با یک تماس می توانید از خدمات مرکز ما بهره مند شوید. اما برای متخصصین ما هیچ کاری غیر ممکن نیست. بعد از تماس با مرکز ابتدا مشتریان با بخش مشاوره به صورت رایگان صحبت خواهند کرد تا در صورت امکان با راهنمایی کارشناسان و بدون نیاز به پرداخت هزینه بتوانند عیب رخ داده را خودشان برطرف نمایند. در غیر این صورت، پشتیبانی مرکز امور را در دست گرفته و تعمیرکار به منزل مشتری مراجعه می کند.

ما اجازه نمی دهیم سختی و دردسر انتقال وسیله برقی بر عهده مشتریان باشد. به همین دلیل با مراجعه تعمیرکار به منزل آن ها این مشکل را حل نموده ایم. در اولین فرصت تعمیرکار مراجعه نموده و با امکانات و تجهیزات پیشرفته تعمیر وسیله را به صورت علمی و دقیق انجام می دهد. شما با نظارت بر عملکرد مهندسین ما از کیفیت خدمات اطمینان پیدا خواهید کرد.

2-   پرداخت هزینه های مناسب و مقرون به صرفه

با توجه به اینکه برای مرکز ما رضایتمندی مشتریان بسیار اهمیت دارد، تمامی خدمات خود را با هدف رسیدن به این مرحله پیش می بریم. برای مثال در مبحث هزینه، مرکز همواره به فکر مشتری بوده و سعی می کند بدون کوچکترین افتی در عملکرد و کیفیت، قیمت تعمیر وسیله برقی را برای مشتری مناسب تر محاسبه کند. از طرفی در مرکز تعمیرات کندی در تبریز گارانتی وسیله برقی نیز به عنوان یک فاکتور تخفیف هزینه ها لحاظ خواهد شد. اگر ضمانت نامه شما از نظر زمانی اعتبار دارد، حتما به تعمیرکار ارائه کنید تا مرکز فاکتور نهایی را براساس گارانتی تنظیم کند.