1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی قزوین

19 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی پرند

نمایندگی تعمیرات کندی در قزوین

بدون هیچگونه نگرانی بابت خرابی وسیله برقی، کافی است با نمایندگی تعمیرات کندی قزوین تماس بگیرید. قطعا شما به دنبال افراد متخصص در این زمینه هستید تا به ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، وسیله معیوب بدون هیچ مشکلی به شما تحویل داده شود. در نمایندگی ما با وجود کارشناسان و افراد متخصص شما از این خدمات بهره مند خواهید شد. پاسخ اعتماد شما، ارائه بهترین خدمات از جانب تعمیرکاران ما خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات کندی پرند

نمایندگی کندی قزوین

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کندی قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات کندی قزوین

تمامی فعالیت های نمایندگی با هدف جلب رضایت مشتریان است. در همین راستا سعی داریم با ارائه خدمات زیر شرایط مناسبی برای شما فراهم کنیم:

1-   تعمیر وسیله برقی در منزل

برای تعمیر هر کدام از وسایل برقی خود صرف نظر از اندازه، خود را موظف می دانیم خدمات در محل را برای مشتریان ارائه کنیم. در ابتدا لازم است با کارشناسان ما به صورت تلفنی صحبت نموده و با پاسخ به چند سوال، کمک کنید عیب یابی اولیه انجام گیرد. سپس برحسب نوع وسیله، تعمیرکار با وسایل کامل به منزل شما مراجعه می کند و نگران کیفیت خدمات نمایندگی ما نباشید چرا که از نزدیک شاهد بر عملکرد تعمیرکار خواهید بود.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

گارانتی تعمیرات در واقع تضمین کننده خدمات نمایندگی ما خواهد بود. ما به عملکرد مهندسین خود ایمان داریم و برای جلب اعتماد مشتریان نیز ضمانت نامه ای در پایان کار به آن ها تحویل داده می شود. متعهد می شویم اگر همین عیب در مدت معلوم برای وسیله رخ داد، نمایندگی مسئول است بدون هیچ هزینه تعمیر مجدد دستگاه را انجام دهد.

3-   هزینه مناسب تعمیر وسیله

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات کندی قزوین می توان به اقتصادی بودن هزینه تعمیرات اشاره نمود. بعد مالی برای مشتریان اهمیت زیادی دارد. در این راستا دو اقدام انجام داده ایم. از یک سو همه مشتریان مشمول تخفیفات ویژه نمایندگی خواهند شد. از سوی دیگر اعتبار زمانی گارنتی وسیله نیز به عنوان یک فاکتور تخفیفی دیگر به حساب می آید. نهایتا سعی داریم قیمت نهایی تمامی خدمات را به نفع مشتریان کاهش دهیم تا فشار مالی از دوش آن ها برداشته شود.

 1669