1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت

52 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت

در صورت که برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت به دنبال یک مرکز معتبر هستید، به شما نمایندگی تعمیرات کندی کردان را توصیه می کنیم. در این مرکز تمامی تعمیرکاران و کارشناسان دارای مدرک علمی معتبر در زمینه تعمیر وسایل برقی داشته و از طرفی قبل از شروع به کار موظف هستند دوره های عملی مرکز را سپری کنند. در این صورت کیفیت و عملکرد تعمیر ماشین لباسشویی ارتقا خواهد یافت.

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی کندی در رشت

در نمایندگی ما تمامی خدمات زیر توسط افراد ماهر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. هدف ما حمایت همه جانبه مشتری در ارائه خدمات پس از فروش است:

1-   ارائه مشاوره رایگان به مشتریان

در نمایندگی ما گروهی از کارشناسان مسئول پاسخگویی به سوالات مشتریان به صورت تلفنی هستند. کافی است با نمایندگی تماس گرفته و بدون پرداخت هزینه با مشاورین ما صحبت کنید. سعی بر این داریم که در صورت امکان مشتریان ما بتوانند عیوب سطحی در ماشین لباسشویی را بدون نیاز به تعمیرکار و با کمک راهنمایی متخصصین برطرف نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت

2-   تعمیر ماشین لباسشویی در خانه

ما تعمیرگاه وسیله برقی را به منزل شما خواهیم آورد. شاید این حرف عجیب باشد اما کافی است امتحان کنید. ابتدا با نمایندگی تماس گرفته و خرابی ماشین لباسشویی را گزارش کنید. در کوتاه ترین زمان تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد. تمامی تجهیزات مورد نیاز در اختیار مهندسین قرار گرفته و شما حتی می توانید تمام روند کار را زیر نظر داشته باشید.

3-   تعمیر ماشین لباسشویی با هزینه و کیفیت مناسب

بحث هزینه تعمیر ماشین لباسشویی نیز بسیار اهمیت دارد. همه ما به دنبال این هستیم که تعمیر وسیله برقی خود را به تعمیرکارانی بسپاریم که به بهترین شکل دستگاه را تعمیر نموده و از طرفی هزینه آن مناسب باشد. نمایندگی ما در تعمیر ماشین لباسشویی کندی در رشت به این مسئله توجه داشته و علاوه بر ارائه تخفیف به مشتریان خود، گارانتی وسیله را نیز در نظر می گیرد. اگر ضمانت نامه از نظر زمانی اعتبار دارد، می توانید آن را به تعمیرکار تحویل دهید تا قیمت تمام شده کار برای شما مناسب تر باشد.

 1669