1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه

12 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه

نمایندگی تعمیرات کندی در اندیشه

نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه یکی از مراکز تحت نظر برند کندی برای تعمیر وسایل برقی معیوب است که ارائه خدمات برای مشتریان در اندیشه را تسهیل می کند. این نمایندگی کیفیت خدمات خود را مدیون تعمیرکاران و کارشناسانی است که از تخصص بالایی در امر تعمیر انواع وسایل برقی برخوردار هستند و در کوتاه ترین زمان درخواست مشتری را پاسخ خواهند داد.

نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه

تعمیرات کندی در اندیشه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات کندی در اندیشه

شما به عنوان مشتری حق دارید قبل از اعتماد به نمایندگی ما، از خدمات آن  مطلع شود. پیشنهاد می کنیم ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید:

–       تعمیر وسیله برقی را در منزل خود تجربه کنید.

به جرات می توان گفت این اقدام نمایندگی یکی از بهترین خدماتی است که با هدف رفاه مشتریان در نظر گرفته شده است. به هر حال وقتی وسیله معیوب می شود مشتری به اندازه کافی نگران مشکل به وجود آمده است نباید نگرانی نحوه جابجایی دستگاه نیز مازاد گردد. بنابراین کافی است با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید. در اولین فرصت تعمیرکار مجهز به خانه شما خواهد آمد.

–       از کیفیت عملکرد تعمیرکاران ما اطمینان داشته باشید.

تعمیر وسیله برقی بسیار حساس است و به همین دلیل نمی توان به هر کس اعتماد نمود. ممکن است یک خطا باعث از دست رفتن وسیله شود. همین موضوع باعث نگرانی مشتری شده و ما برای جلب اعتماد آن ها، گارانتی تعمیرات را ارائه خواهیم کرد. بر طبق قوانین مندرج در این ضمانت نامه اگر همین عیب در بازه زمانی تعریف شده رخ داد، تعمیرکار موظف است بدون هیچ هزینه ای مجددا وسیله را تعمیر کند.

–       تعویض قطعات به صورت تضمین شده خواهد بود.

یکی از دلایل بروز مشکل در وسیله برقی، از کار افتادن برخی از قطعات است. این امر طبیعی است و در این زمان تعمیرکار لازم می داند این قطعه تعویض گردد. مشتریان غالبا نگران اصل یا تقلبی بودن قطعه هستند. نمایندگی تعمیرات کندی اندیشه به شما تعهد می دهند این قطعات اصل بوده و دارای گارانتی طولانی مدت هستند. در صورت بروز مشکل در هر کدام، امکان تعویض وجود خواهد داشت.

 1669