1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی بومهن

10 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی بومهن

نمایندگی تعمیرات کندی در بومهن

با وجود نمایندگی تعمیرات کندی بومهن گروهی از مشتریان که در این منطقه زندگی می کنند، می توانند به یک مرکز مطمئن مراجعه نموده و تعمیر وسیله را به افراد متخصص بسپارند. فراموش نکنید که تخصص در این حرفه حرف اول را می زند زیرا هم بر روی عملکرد وسیله بعد از تعمیر تاثیر گذاشته و هم ایمنی آن را متاثر می کند. با توجه به این دو مورد، لازم است امور کار تحت نظر افراد ماهر و توانمند سپرده شود.

نمایندگی تعمیرات کندی بومهن

تعمیرات کندی بومهن

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در بومهن

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات کندی در بومهن

1-   نگران جابجایی وسیله برقی خود نباشید.

اولین نگرانی مشتریان در زمان خرابی دستگاه، چگونگی بردن آن به نمایندگی است. به ویژه اگر وسیله بزرگ و سنگین باشد که دردسر دو چندان خواهد شد. اما نمایندگی ما مسئولیت کار را بر عهده گرفته و تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کند. بنابراین جایی برای نگرانی نخواهد بود. از طرفی تعمیرکاران کلیه وسایل مورد نیاز جهت تعمیر را با خود به همراه خواهند داشت در نتیجه کیفیت کار همانند زمانی است که وسیله در خود نمایندگی تعمیر شود.

2-   ما تعمیر وسیله برقی را تضمین خواهیم نمود.

ما به مشتریان خود حق می دهیم که پیگیر تضمینی برای عملکرد درست تعمیرکاران باشند چرا که صدمات افراد کم تجربه به وسایل برقی در حین کار ریشه اصلی این بی اعتمادی است. تعمیرکاران نمایندگی ما موظف هستند بعد از پایان گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. براساس این ضمانت نامه نمایندگی متعهد است مسئولیت بروز خرابی در مدت معلوم را بر عهده بگیرد.

3-   هزینه تعمیرات برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود.

شاید برای شما جالب باشد که برخی افراد برای فرار از هزینه های سنگین تعمیر وسیله، به سراغ تعمیرکاران کم تجربه می روند. نتیجه چنین کاری، خرابی بیشتر وسیله و نیاز به هزینه بیشتر خواهد بود. نمایندگی تعمیرات کندی بومهن علاوه بر ارائه تخفیفات مناسب به مشتریان خود، گارانتی وسیله را نیز معیار قرار داده و بدون افت کیفیت عملکرد تعمیرکاران، هزینه نهایی تعمیر وسیله را کمتر محاسبه خواهد نمود. این اقدام با هدف جلب رضایت مشتریان انجام می شود.

 1669