1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی رشت

49 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی رشت

نمایندگی تعمیرات کندی در رشت

آنچه که باعث شده است نمایندگی تعمیرات کندی رشت بتواند در میان رقبا جایگاه خوبی به دست بیاورد، پشتیبانی مهندسین و کارشناسان متخصص است. در نمایندگی ما تمامی افراد از نظر علمی دارای مدرک معتبر در حرفه تعمیر وسایل برقی بوده و همچنین کارگاه های عملی برای تسلط به کار خود را سپری نموده اند. بنابراین در عیب یابی و تعمیر دستگاه قدرت و توانایی بالایی دارند.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

مروری بر خدمات نمایندگی تعمیرات کندی رشت

در صورت نیاز به تعمیر وسیله برقی پیشنهاد می کنیم قبل از هر تصمیم عجولانه ای، خدمات نمایندگی را بررسی کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید:

1-   تعمیرگاه اصلی وسایل برقی، منزل مشتری است.

نمایندگی تنها به عنوان مرکز اصلی پشتیبانی از مشتری است و کلیه خدمات در منزل شما انجام می گیرد. تفاوتی نمی کند کدام وسیله برقی خراب شده است. به دور از در نظر گرفتن اندازه آن، کافی است با نمایندگی ما تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید. در اولین فرصت تعمیرکار به تجهیزات مورد نیاز به خانه شما آمده و در حضور خودتان فرآیند تعمیر را آغاز می کند.

نمایندگی تعمیرات کندی رشت

نمایندگی کندی رشت

2-   خدمات تعمیرکاران ما کاملا استاندارد و علمی است.

به هر حال هر اندازه که ما عملکرد تعمیرکاران خود را تایید کنیم، باز هم مشتری نیاز به یک مدرک دارد تا بتواند اعتماد نماید. بنابراین بر طبق قوانین مرکز تعمیرکاران ما موظف هستند بعد از اتمام کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند تا عملکرد خود را از این طریق تضمین کنند. ممکن است باز هم همین عیب بروز نماید. اگر در مدت معلوم این مشکل بروز نمود، مسئولیت تعمیر آن به صورت رایگان با نمایندگی خواهد بود.

3-   هزینه تعمیر وسایل برقی منصفانه خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات کندی رشت در محاسبه هزینه تعمیرات، منفعت مشتریان را در نظر می گیرد. در کنار ارائه بهترین خدمات با کیفیت عالی، قیمت تمام شده کار کاملا منصفانه و عادلانه خواهد بود تا مشتری از نظر مالی در تنگنا نباشد. اگر گارانتی وسیله از نظر زمانی اعتبار داشت، می توانید آن را به تعمیرکار تحویل دهید تا تخفیفات ویژه نمایندگی را دریافت نمایید.

 1669