1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی لواسان

76 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی لواسان

نمایندگی تعمیرات کندی در لواسان

وجود تعمیرکاران و مهندسین متخصص در نمایندگی تعمیرات کندی لواسان این امکان را برای مشتریان وسایل برقی ساکن در این منطقه فراهم نموده است تا تعمیر وسیله برقی معیوب را به مراکز معتبر بسپارند. البته در نمایندگی تعمیرات کندی لواسان بزرگ و کوچک کلیه خدمات پس از فروش شامل نصب و راه اندازی وسیله نیز ارائه می شود. کافی است با مرکز ما تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیرات کندی لواسان

نمایندگی کندی لواسان

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در لواسان

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات کندی لواسان

با توجه به اینکه مشتری حق دارد قبل از مراجعه به هر مرکز از خدمات آن مطلع شود، مهمترین خدمات نمایندگی خود را در ادامه به اختصار بیان خواهیم نمود. اولویت کار ما، جلب رضایت مشتریان است:

1-   ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان

بخشی از خدمات نمایندگی به مشاوره برای مشتریان اختصاص دارد. شما می توانید به صورت تلفنی و بدون نیاز به پرداخت هزینه با مرکز تماس گرفته و با مشاورین ما صحبت کنید. پاسخ هر گونه سوال در مورد دستگاه شامل آشنایی با برخی عملکردهای آن ، رفع اختلالات جزئی در وسیله و… را از مهندسین ما جویا شوید.

2-   تعمیر وسیله در منزل شما

این مسئله برای ما بسیار مهم است که مشتری هیچ نگرانی در مورد چگونگی جابجایی دستگاه نداشته باشد. به خصوص ارگ وسیله برقی بزرگ و سنگین بوده و به چند نفر نیرو نیاز دارد. در همین راستا بعد از تماس با نمایندگی و بیان مشکل، کارشناسان ما تعمیرکار را با امکانات کامل به منزل شما اعزام می کنند. البته مزیت دیگر این اقدام، نظارت مشتری بر عملکرد تعمیرکار و اطمینان از کیفیت خدمات است.

3-   تعمیر تضمینی وسیله برقی

تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات لواسان کوچک و بزرگ موظف هستند بعد از اتمام کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. ممکن است همین عیب باز هم بروز نماید در صورت رخ دادن آن در مدت زمان اعتبار ضمانت نامه، نمایندگی ما موظف است بدون هیچگونه هزینه ای خدمات را با همان کیفیت ارائه کند. این گارانتی در واقع پشتیبان مشتری است تا با خیال آسوده بتواند تعمیر دستگاه را به کارشناسان ما بسپارد.

 1669