1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کندی پردیس

11 بازدید
نمایندگی تعمیرات کندی پردیس

نمایندگی تعمیرات کندی در پردیس

با وجود متخصصین در نمایندگی تعمیرات کندی پردیس مشتریان ساکن در این منطقه به یک مرکز معتبر برای تعمیر وسایل برق کندی دسترسی دارند. این بدان معناست که یک گروه علمی و حرفه ای از شما حمایت می کند و در نتیجه وسیله برقی سریع و دقیق تعمیر خواهد شد بدون اینکه افتی در عملکرد اولیه آن دیده شود. تمامی کارشناسان ما دارای مدرک علمی معتبر برای تعمیر انواع وسایل برقی هستند. توانمندی آن ها را در زمان دریافت خدمات شاهد خواهید بود.

نمایندگی تعمیرات کندی پردیس

پتعمیرات کندی پردیس

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کندی در پردیس

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مروری بر  خدمات نمایندگی تعمیرات کندی در پردیس

1-   مسئولیت امور تعمیر وسیله تمام بر نمایندگی ما خواهد بود.

تفاوتی ندارد کدام یک از وسایل برقی شما خراب شده است. در هر صورت تمامی امور تعمیر آن بر عهده نمایندگی ما است. مشتری تنها موظف است با یک تماس، وضعیت دستگاه را به ما اعلام نماید. در اسرع وقت تعمیرکار به منزل شما آمده و با تجهیزات کامل تعمیر وسیله را در حضور خودتان آغاز خواهد کرد. تا زمانی که عملکرد صحیح وسیله برای مشتری تست نشود، پایان کار اعلام نخواهد شد.

2-   در نمایندگی ما خدات مشاوره برای مشتریان در نظر گرفته می شود.

ممکن است مشتریان در مدت زمانی که از وسیله استفاده می کنند، سوالاتی داشته و یا با عیوب سطحی مواجه شوند که در صورت وجود یک راهنمای مجرب، خودشان قادر به رفع مشکل خواهند بود. شما می توانید به صورت تلفنی و رایگان با کارشناسان نمایندگی صحبت کرده و از آن ها کمک بگیرید.

3-   تعمیرات هر کدام از وسایل با قیمت مناسب انجام خواهد گرفت.

دغدغه اغلب مشتریان در تعمیر وسیله برقی معیوب، تامین هزینه تعمیرات است. در شرایط اقتصادی فعلی نمایندگی تعمیرات کندی پردیس سعی دارد با تعدیل قیمت ها، نگرانی مشتریان را از نظر مالی کمتر کند. برای این منظور تخفیف ویژه نمایندگی شامل حال همه خواهد شد. از سوی دیگر اگر گارانتی وسیله برقی شما اعتبار زمانی دارد می توانید آن را به تعمیرکار تحویل داده و از تخفیف ویژه ضمانت نامه نیز برخوردار شوید. تایید این برگه توسط تعمیرکار برای نمایندگی ما الزامی است.

 1669